O nas

BeHemp Sp. z o.o.

W 2015 roku, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęliśmy sprzedaż produktów konopnych. Od tego czasu nie tylko z powodzeniem sprzedajemy produkty na bazie konopi, ale również, zgodnie z ideą naszej marki, zajmujemy się fachowym doradztwem i edukacją związaną z prawidłowym wykorzystaniem wyrobów konopnych. Nasz zespół bierze również udział w różnego rodzaju targach międzynarodowych, konferencjach związanych ze zdrową żywnością, a także wege eventach, na których możemy jednocześnie dzielić się naszą wiedzą, czerpać ją oraz promować produkty konopne.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pełna kontrola jakości

Cały proces produkcji suplementu diety jest ściśle kontrolowany – od momentu zasiewu, poprzez ekstrakcję, do procesu rozlewu. Pozwala to zachować unikalną formułę ekstraktu roślinnego wraz z zachowaniem naturalnych składników występujących w konopiach bez modyfikacji genetycznych.

 

100% naturalne olejki

Pełna kontrola każdej partii plonów pozwala zachować wysoką i niezmienną jakość w 100% naturalnego olejku, a jednocześnie daje pewność, że każde opakowanie o pojemności 10 ml zawiera odpowiednią ilość aktywnego kannabidiolu.

 

Zdrowie w zgodzie z naturą

Produkt jest w 100% naturalny, bez alergenów, glutenu, pestycydów i herbicydów. CBD jest w pełni bezpieczną i przyswajalną substancją zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

 


 


BeHemp Sp. z.o.o

Wszystko co jest dla nas ważne – to nasi klienci.
Jedną z najważniejszych podstaw naszych działań biznesowych jest filozofia naszej firmy: edukacja jest drogą do sukcesu, sprzedajemy tylko to co rozumiemy i co byśmy sami kupowali.

Wspólne cele osiągamy poprzez zachowanie ciągłości działań usprawniających procesy biznesowe, zachowując przy tym poufność, integralność, odpowiedzialność i bezpieczeństwo wszelkich kontaktów handlowych. Poprzez kwalifikacje i kompetencje naszych pracowników oraz dbałość o infrastrukturę biznesową zapewniamy świadczenie wysokiej jakości usług i efektywność naszych procesów handlowych.

Pozostajemy zawsze wiarygodnym, profesjonalnym i rzetelnym partnerem biznesowym stawiającym najwyższy priorytet na potrzeby klientów i partnerów handlowych.

 

 

 

Nasza Filozofia

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ
Lata doświadczeń z produktami na bazie konopi oraz bliska współpraca z klientami nauczyły nas słuchać, obserwować i wyciągać wnioski. Stale poszerzamy naszą wiedze i chętnie się nią dzielimy. Cenimy sobie świadomego konsumenta i robimy wszystko, by pomóc w zdobywaniu wiedzy na temat konopi. Takie podejście pozwoliło nam w relatywnie krótkim czasie zbudować zaufanie i zdobyć lojalność naszych klientów.

Ilość zastosowań tej rośliny to ok. 25 tysięcy produktów. Poza produktami leczniczymi wymieńmy choćby beton, papier, plastik, tkaniny, pelet, a to i tak zaledwie ułamek tego, co oferują nam konopie.

Dlatego dokładamy wszelkich starań by oferować Państwu jak najszerszą gamę  produktów z zawartością CBD.

 

Historia BeHemp

Konsumenci coraz częściej poszukują nietoksycznych produktów, a my właśnie taką nietoksyczną alternatywę im oferujemy. Jest ona znacznie lepsza niż konkurencyjne twory i znacznie korzystniej wpływa na środowisko, ponieważ konopie blokują CO2 z otoczenia do materiału roślinnego.

Dlatego w  2015 roku, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęliśmy sprzedaż produktów konopnych. Od tego czasu nie tylko z powodzeniem sprzedajemy produkty na bazie konopi, ale również, zgodnie z ideą naszej marki, zajmujemy się fachowym doradztwem i edukacją związaną z prawidłowym wykorzystaniem wyrobów konopnych.

Nasz zespół bierze również udział w różnego rodzaju targach międzynarodowych, konferencjach związanych ze zdrową żywnością, a także wege eventach, na których możemy jednocześnie dzielić się naszą wiedzą, czerpać ją oraz promować produkty konopne.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl